I LOVE BEAGLES!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
I LOVE BEAGLES!

Beagle'larla ilgili hikaye, bilgi, haber vb herseyin paylasilabildiği Türkiye'nin ilk ve tek beagle forumu!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hayvanlara yardım etmek isteyen arkadaşlar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

hayvanlara yardım etmek isteyen arkadaşlar Empty
MesajKonu: hayvanlara yardım etmek isteyen arkadaşlar   hayvanlara yardım etmek isteyen arkadaşlar EmptyPerş. Ağus. 23, 2007 11:10 pm

Alıntı :
Arkadaşlar selam.Ben ve benim gibi üç arkadaşım elimizden gelenin en iyisini yapabilmek adına DOHAYKO-ANKARA şubesini kurduk.Merkezimiz Adana ve Türkiyenin barınaklarından birine sahip.(http://www.dohayko.org/?mod=galeri&act=show&id=4)adresten resimlerimize bakabilirsiniz)Bebn ve bu üç arkadaşom sokak hayvanları ve barınaklarla üç yıldır aktif olarak ilgilenmekteyiz.Yeri geldi burada dile getirdiğimiz ve gaztelerden okuduğumuz olaylara birebie şahit olduk,yeri geldi ortaya çıkarttık.Sonuçmu?Türkiyedeki hayvan hakları sorunun çözmek için,çok büyük bir çoğunluk olmakve güç birliği yaratmak gerkiyor.Nisan ayı sonunda tam olarak resmilik kazandık.Ve bu iki ay içinde çok ciddi organizasyonlar yaptık.Ciddi bağışlar topladık.Eğerki sizde bizimşe aktif olarak çalışmak isterseniz toplantımızda sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.Amacımız sadece günlük olarak yardım edebildiğimiz,ertesi günü muallakta kalan hayvanlarımıza kalıcı çözümler yaratmak.
Toplantı Tarihi:18 HAZİRAN 2007
Saat:18:00
Adres: AB ÇALIŞMALARI MERKEZİ DERNEĞİ
SİMON BOLİVAR CADDESİ 16 / 17 B. BLOK ÇANKAYA/ ANKARA

NOT: Petarkadas.com boxy39;m adlı üyenin yazısıdır, Alıntıdır.
https://beaglemania.yetkin-forum.com

hayvanlara yardım etmek isteyen arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-