I LOVE BEAGLES!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
I LOVE BEAGLES!

Beagle'larla ilgili hikaye, bilgi, haber vb herseyin paylasilabildiği Türkiye'nin ilk ve tek beagle forumu!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

beagle'ımıza nasıl kavuştuk?

4 posters
YazarMesaj
damdaki kemancı
Admin
damdaki kemancı

beagle'ımıza nasıl kavuştuk? Empty
MesajKonu: beagle'ımıza nasıl kavuştuk?   beagle'ımıza nasıl kavuştuk? EmptyÇarş. Ağus. 22, 2007 11:00 pm

Uzun zamandır bir erkek beagle arıyorduk biz, ki bu uzun zaman 4-5 ay kadar ediyor. Hiç bir pet shop'a, hiç bir çiftliğe güvenip alamadık uzun bir zaman ama en sonunda bu pazartesi kavuştuk Snoopy'ye. O kadar heyecanlıydık ki.. ağzımız kulaklarımıza varıyordu onu alacağız diye.. Snoopy'miz biricik oğlumuz Ankara'dan uçakla gelecekti bize biz onu bütün aile olarak karşıladık tam 5 kişi, uçak kargosunda çalışanlar bile şaşırdı bizi gördüklerinde..

Onun kutusunu elimize aldığımızda zor kapattık ağzımızı, kulaklarımıza varıyordu çünkü, nişanlım ve ben ve kendimiz çıkarıp sevmemek için zor tuttuk ama aşılı olmadığından henüz tehlikeyi biliyorduk o yüzden eve gelene kadar sabrettik, sonra gündüzden iyice temizlediğimiz odamıza aldık onu, ki sokaktan eve gelen insanlar oğluşumuza mikrop taşımasın..

Beagle'ınıza sahip olduğunuz zamanki heyecanınızı eminim siz de hatırlıyorsunuzdur, ve sizi o güzelliğe kavuşturan insana minnettarsınızdır, zaten benim bu yazıyı yazmamın başlıca nedeni bir teşekkür, Mustafa Abi'ye.. Çünkü bizi beagle'ımıza o kavuşturdu, inanılmaz sağlıklı iyi bakılmış, annesi ve babası güzellikte yarışan tatlı mı tatlı bir beagle'ımız, oğlumuz, snoopy'miz bizimle artık.. Bu yazıda geçen herkesi aslından buralardan tanıyorsunuz, nişanlım "admin", Mustafa Abi de "beagleankara" adlı kullanıcı.. Nişanlıma beagle arama çalışmalarındaki bana desteği için teşekkür ediyorum. Mustafa Abi'ye onun gibi işini mükemmel yapan herkese de bu ülke adına teşekkür ediyorum..

snoopy'mizin resimlerini görmek için :

www.petarkadas.com/damdaki_kemanci

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
mylittlebeagle

mylittlebeagle

MesajKonu: Geri: beagle'ımıza nasıl kavuştuk?   beagle'ımıza nasıl kavuştuk? EmptyPerş. Ağus. 23, 2007 5:08 pm

Hayatınızın en güzel anlarından birini paylaştığınız için teşekkürler.Ne mutlu size ki dünyada hiçbir ana değişilmeyecek bir an yaşamışsınız,Snoopy gibi tatlı mı tatlı bir beagle'ınız olmuş. Very Happy Benim de şu an en çok istediğim bir Beagle sahibi olmak ama biraz daha beklemem gerekecek.Şimdilik etrafta gördüğüm veya sitelerde resimlerini bulduğum Beagle'ları severek kendimi avutuyorum. Wink
beagleankara
Admin
beagleankara

MesajKonu: teşekkürler   beagle'ımıza nasıl kavuştuk? EmptyPerş. Ağus. 23, 2007 8:25 pm

size bu mutlulugu yaşatma fırsatıni bana verdiginiz için asıl ben teşşekkür ederim ben sadece işini severek yapan biriyim ama ne yalan söyleyim övgü almak beni işime her zaman daha çok saygılı olma konusunda tetiklemiştir. ve ben her kavuşmada inan sizin kadar seviniyorum tüm mutluluklar sizin olsun
hande

MesajKonu: Geri: beagle'ımıza nasıl kavuştuk?   beagle'ımıza nasıl kavuştuk? EmptyC.tesi Kas. 24, 2007 11:48 am

herkese merhaba,

biz nisanlimla baharda yavru bir beagle sahibi olmayi istiyoruz. Beagliniz yavrularsa ve ucretsiz olarak vermek istersiniz bizimle haberlesebilirsiniz. ben psikologum, nisanlim doktor, evim ve isyerim yavru bi kopek icin musait, sabahlari onu yanimda ise goturmeyi ve aksamlari beraber yuruyerek donmeyi dusunuyorum. boylece evde uzun saatler boyunca yalniz kalmayacak. isyerimiz de bahceli, cok odali bir yer. bahara kadar bilgi sahibi olabilmek icin sitenize uye oldum. yazilanlari ilgiyle takip ediyoruz. disi beagleinizin yavrularindan birini emin ellere teslim etmek isterseniz baharda bizimle haberlesebilirsiniz. gorusmek uzere...

beagle'ımıza nasıl kavuştuk?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-